O inwestycji

 Apartamenty Bokserska to nowoczesny i elegancki budynek położony w zacisznej części Służewca. Proponujemy Państwu do wyboru 148 apartamentów i mieszkań, liczących  od 1 do 5 pokoi o powierzchni od 36m2 do 140 m2. Zadbaliśmy o to by wszystkie były  funkcjonalne, ustawne i komfortowe. W mieszkaniach na parterach zaprojektowaliśmy obszerne ogródki, natomiast w apartamentach na najwyższych piętrach budynku  znajdą Państwo przestronne tarasy. 

    Budynek został zaprojektowany z dbałością o każdy detal. Przy budowie zastosowane zostaną nowoczesne, energooszczędne rozwiązania oraz wysokiej jakości materiały. W garażu podziemnym przewidzieliśmy 185 miejsc postojowych. Na parterze od strony ulicy Bokserskiej znajdować się będą lokale usługowe. 

 Inwestycja zlokalizowana jest w południowej części Mokotowa, który jest jedną z najszybciej rozwijających się dzielnic Warszawy.  W zacisznej części Służewca oddalona od ruchliwych ulic i zgiełku, usytuowana wśród zieleni i jedocześnie w bliskiej odległości od od warszawskiego centrum biznesowego. Lokalizacja, rozwinięta infrastruktura oraz szybka komunikacja z centrum Warszawy czynią z naszej inwestycji przyjazne miejsce do życia. W pobliżu znajdują się przedszkola, szkoły, tereny rekreacyjne i sklepy, gwarantujące komfort życia codziennego. 

Atuty inwestycji: 
  • Nowoczesny budynek zaprojektowany z dbałością o każdy detal 
  • 148 komfortowych mieszkań i przestronnych apartamentów 
  • zaprojektowane z myślą o najbardziej wymagających klientach  
  • zastosowanie materiałów energooszczędnych najwyższej jakości
  • położone w zacisznej części Służewca wśród zieleni 
  • oddalone od najbardziej ruchliwych ulic 
  • zaledwie kilka minut od warszawskiego centrum biznesowego  
  • zielone ogródki i przestronne tarasy
  • podziemny garaż ze 185 miejscami postojowymi
  • W pobliżu przedszkola, szkoły, restauracje, sklepy, obiekty sportowo-rekreacyjne i placówki medyczne 

KG Group – inwestor

     Bokserska KG Group Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa założona w celu realizacji przedsięwzięcia deweloperskiego, polegającego na budowie budynku mieszkalnego, wielorodzinnego, przy ulicy Bokserskiej w Warszawie. Spółka wchodzi w skład grupy kapitałowej KG Group realizującej m.in. przedsięwzięcia mieszkaniowe i handlowo-usługowe na terenie Polski.
Inwestycja realizowana jest przez zespół pracowników posiadających wiedzę popartą wieloletnim doświadczeniem w realizacji ogólnopolskich inwestycji deweloperskich.
Połączenie praktyki, kompetencji i pasji doprowadziło do pojawienia się na rynku warszawskim nowej inwestycji „Apartamenty Bokserska”.
Spółka została zarejestrowana w Rejestrze Przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000612080
     

     W swoim katalogu zrealizowanych inwestycji mieszkaniowych firma posiada inwestycje w Krakowie i Wrocławiu.

     Grupa Kapitałowa KG to również budowa i komercjalizacja obiektów biurowych i  handlowo-usługowych.

KG Group – realizacje: 

Osiedle Rycerskie

Kameralne 3 i 4 piętrowe budynki w otoczeniu ciszy i zieleni. Wygodne mieszkania, dające wiele możliwości aranżacji. Dla Twojego komfortu – podziemne parkingi. Poznaj bliżej Osiedle Rycerskie – idealne miejsce, by mieszkać i poczuć się, jak we własnym królestwie.

Czerwone Maki

Mieszkania w inwestycji Czerwone Maki charakteryzują się funkcjonalnymi rozkładami, które pozwalają na kreatywne wykorzystanie przestrzeni. Zostały zaprojektowanie zgodnie z najnowszymi trendami.

Osiedle Piltza

to propozycja skierowana do osób poszukujących swojego pierwszego mieszkania, jak również dla osób chcących zmienić swoją przestrzeń życiową.

Apartamenty Bandtkiego

   to zespół 4 nowoczesnych i kameralnych   budynków wielorodzinnych.   Zastosowane rozwiązania architektoniczne oraz materiały  wykończeniowe tworzą unikalne, przytulne, a zarazem eleganckie miejsce do zamieszkania.

Wojewódzka 10

Obiekt biurowy przy Wojewódzkiej to czteropiętrowa nieruchomość, która została wzniesiona w Katowicach.

Atut

Idea convenience shopping center oparta jest na wygodzie codziennych zakupów, to propozycja obiektu handlowego idealnego dla obszarów miejskich.

B2 Studio Projektanci

     Apartamenty Bokserska zostały zaprojektowane przez znane krakowskie Biuro Architektoniczne B2 Studio.
    Dorobek biura obejmuje kilkadziesiąt zrealizowanych obiektów o zróżnicowanej funkcji, od budownictwa mieszkaniowego, poprzez budynki biurowe, hotelowe, przemysłowe do obiektów komercyjnych i użyteczności publicznej.
     Zespół projektowy tworzy kilkudziesięciu architektów zgrupowanych w specjalistycznych działach odpowiadających za poszczególne etapy procesu inwestycyjnego. Prace Biura były wielokrotnie nagradzane i wyróżniane.

Odwiedź stronę

Masz pytania? Zadzwoń do nas lub wypełnij formularz kontaktowy.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez KG Group Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie, ul. Juliusza Lea 202 A, 30-133 Kraków, KRS 0000436458, moich danych osobowych w postaci podanego przeze mnie adresu e – mail, w celach marketingowych. Poinformowano mnie że wyrażenie przeze mnie zgody jest dobrowolne, mogę ją w każdej chwili cofnąć oraz wycofanie zgody nie wpływa na ważność przetwarzania, które miało miejsce przed cofnięciem zgody.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez KG Group Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie, ul. Juliusza Lea 202 A, 30-133 Kraków, KRS 0000436458, moich danych osobowych w postaci podanego przeze mnie numeru telefonu w celach marketingowych. Poinformowano mnie że wyrażenie przeze mnie zgody jest dobrowolne, mogę ją w każdej chwili cofnąć oraz wycofanie zgody nie wpływa na ważność przetwarzania, które miało miejsce przed cofnięciem zgody.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail, informacji handlowej, w tym informacji o promocjach i ofertach, w tym specjalnych dotyczących oferty mieszkań, apartamentów, m. postojowych, komórek lokatorskich przez KG Group Sp. z o.o. siedzibą w Krakowie, ul. Juliusza Lea 202 A, 30-133 Kraków, KRS 0000436458 i działające w jej imieniu podmioty powiązane wspierające działania marketingowe. Poinformowano mnie że wyrażenie przeze mnie zgody jest dobrowolne, mogę ją w każdej chwili cofnąć oraz wycofanie zgody nie wpływa na ważność przetwarzania, które miało miejsce przed cofnięciem zgody.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez KG Group Sp. z o.o. siedzibą w Krakowie, ul. Juliusza Lea 202 A, 30-133 Kraków, przekazanych przeze mnie danych osobowych w celach statystycznych dotyczących inwestycji deweloperskich oraz innych inwestycji dotyczących nieruchomości realizowanych przez KG Group Sp. z o.o. oraz podmioty współpracujące z KG Group Sp. z o.o. Poinformowano mnie że wyrażenie przeze mnie zgody jest dobrowolne, mogę ją w każdej chwili cofnąć oraz wycofanie zgody nie wpływa na ważność przetwarzania, które miało miejsce przed cofnięciem zgody.


Przedstawione wizualizacje nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i nie są wiążące dla stron, a ich charakter jest wyłącznie poglądowy.